Styl boho na głowie. Test Volum24. Relacja z warsztatów Rowenta.

Rowenta zorganizowała kameralne spotkanie dla włosomaniaczek, które w wolnym czasie prowadzą bloga. 😉 Oczywiście nie mogło mnie tam zabraknąć. Dzięki Rowencie poznałam inne dziewczyny zakręcone na punkcie pielęgnacji i stylizacji włosów. Całe warsztaty trwały dwa dni. Ich formuła była o tyle ciekawa, że pierwszego dnia każda z uczestniczek losowała trzy kartki ze szkicami fryzur, tylko po to, by następnego dnia nakręcić tutorlale pokazujące jak powstają wylosowane upięcia krok po kroku. Fryzura, którą widzicie w filmiku jest jedną z tych, które przypadły mi w udziale. Idealnie wpisuje się w trendy, bo styl boho we fryzjerstwie rozgościł się na dobre i nic na to nie wskazuje, by miał się skończyć. 🙂

Koniecznie zajrzyjcie blogi pozostałych dziewczyn, na których znajdziecie pozostałe fryzury z warsztatów.  A tu nasze zdjęcie pamiątkowe:

warsztaty Rowenta

Od lewej: Natalia z bloga Blondhaircare.comMarta z bloga martusiowykuferek.pl , ja, Agnieszka z bloga wwwlosy.pl Karolina z bloga dbaj-o-wlosy.com.

Dzięki warsztatom miałam okazję zapoznać się z nowinkami technologicznymi w zakresie pielęgnacji i stylizacji włosów. Jako totalna entuzjastka objętości od pierwszego wejrzenia zakochałam się w Volum24. Podnosi włosy, a przy tym nagrzewa się do 170 st. C dzięki czemu można go bezpiecznie stosować nawet codziennie. Nie niszczy i nie przesusza włosów. Sprzęt konstrukcją przypominający trochę prostownicę i trochę lokówkę. Jak działa i jak się sprawdza? Koniecznie obejrzyjcie mój film.

 

 

A to backstage z warsztatów. Było naprawdę ciekawie i merytorycznie.

warsztaty Rowentastyl bohostyl bohoVolum24warsztaty Rowentastyl boho
 

Strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się z Polityką cookies.
Akceptuję
x