Sposób na bujne brwi i rzęsy

Krótko, zwięźle i na temat: Cara Delevingne skutecznie propaguje nową modę na krzaczaste brwi. Jeśli matka natura nie obdarzyła Was tak hojnie jak modelkę to mam dla Was sprawdzoną metodę na bujne brwi i rzęsy – olej rycynowy. Wystarczy, że systematycznie, najlepiej raz dziennie przed snem, wetrzecie w brwi i rzęsy olejek rycynowy. Naprawdę działa – ja korzystam z tej metody dopiero miesiąc i już widzę pierwsze efekty. Kupcie w aptece najmniejszą buteleczkę oleju rycynowego (30 gram kosztuje poniżej 2 złotych), po oczyszczeniu twarzy wetrzyjcie w brwi olejek – najprościej zrobić to palcem. Pamiętajcie jednak, by po aplikacji dokładnie umyć ręce gdyż olej rycynowy ma silne właściwości przeczyszczające.

[quote]Wystarczy, że systematycznie, najlepiej raz dziennie przed snem, wetrzecie w brwi i rzęsy olejek rycynowy.[/quote]

Jeśli chodzi o rzęsy wystarczy umyć szczoteczkę od zużytego tuszu do rzęs i codziennie wieczorem nakładać olejek na rzęsy. Kuracja ta raczej nie wydłuży nam rzęs ale sprawi, że będą grubsze, ciemniejsze i mocniejsze.
A skoro macie już olejek rycynowy pod ręką to możecie również spróbować świetnej maski do włosów, którą kiedyś na naszym fanpage’u polecała Monika. Przepis jest banalny: weźcie 2 żółtka jajek, wymieszajcie z łyżką stołową olejku rycynowego, dodajcie łyżeczkę nafty kosmetycznej i odrobinę soku z cytryny. Taką mieszankę wmasujcie w skórę głowy i w końcówki włosów. Dobrze jeśli końcówki będą zwilżone. Owińcie głowę folią spożywczą a następnie ręcznikiem i zostawcie na minimum 15 minut. Efekty zobaczycie już po pierwszej kuracji!

Strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się z Polityką cookies.
Akceptuję
x