Plastry do depilacji – mój pierwszy raz

Nowe doświadczenie za mną. Musiało minąć 31 wiosen bym odważyła się spróbować plastrów z woskiem. Nigdy nie zapomnę mrożącej krew w żyłach historii mojej ciotki, która chodziła na wosk do kosmetyczki i żeby przetrwać zabieg, musiała z całych sił ściskać w dłoni ręcznik zwinięty z rulon. Wtedy kojarzyło mi się do z wkładaniem patyka między zęby podczas nastawiania stawu. Scena bardzo często odtwarzana w wielu filmach przygodowych – na pewno kojarzycie. Ból bólem, ale za to jakie ta ciotka miała nogi… Ho ho, takie do samej ziemi, a do tego idealnie opalone no i dzięki woskowi gładkie. Już wtedy, jako siedmioletnia dziewczynka, marzyłam o takich nogach.

W kwestii opalenizny moje marzenia nieco się zweryfikowały. Opalam się bardzo mało i nadzwyczaj odpowiedzialnie. Wiem jak słońce wpływa na procesy starzeniowe skóry, więc nie przesadzam ze promieniami UV. Ale gładkie nogi potrafią spędzić mi sen z powiek. Szczególnie teraz, kiedy jestem mamą dwóch szkrabów, a przy tym cały czas staram się nie zapominać o sobie. Nie jest to proste, a kto ogląda nasze Insta Stories regularnie ten wie, że ostatnio pod pretekstem ważnej sprawy, musiałam się wrócić z treningu żeby nieco przystrzyc trawnik, bo mi się jakoś tak zapomniało. 🙂

Parę tygodni temu jedna z was napisała do mnie: „Hej SuperStylerko! Czy testowałaś kiedyś plastry do depilacji Veet? A jeśli nie to czy mogłabyś to zrobić i opisać na blogu swoje odczucia? Strasznie chciałabym spróbować, ale trochę się boję i nie wiem czy warto.” W pierwszej chwili pomyślałam: „No jasne! Tego jeszcze brakuje żebym została waszym królikiem doświadczalnym.” Ale po chwili dopadła mnie inna refleksja głęboko powiązana z moją ułańską fantazją: „Co!? Ja nie spróbuję!?” Poza tym chciałam osobiście poznać się na skuteczność depilacji woskiem.

plastry do depilacji

Nie mogłam więc liczyć na większe zrządzenie losu niż to, że marka Veet zaproponowała mi przetestowanie ich najnowszego produktu. Co to takiego? Plastry do depilacji nóg z woskiem Easy-Gelwax, które są oparte na nowej technologii i wcale nie wymagają rozgrzewania w dłoni, a do tego usuwają nawet najkrótsze włoski. Depilacja plastrami z woskiem nie jest taka straszna i trudna, jak wcześniej myślałam.

plastry do depilacji

plastry do depilacji

Jak wyglądało moje testowanie? Czy jestem zadowolona z efektu i czy to rzeczywiście boli? O tym dowiecie się oglądając mój najnowszy filmik, na którym również pokazuję, jak używać plastrów do depilacji Veet.

Tu możecie kupić plastry do depilacji nóg w dobrej cenie link.

P.S. W filmie zdradzam również pewną prawidłowość dotyczącą długości garderoby i stanu cywilnego kobiet. Zgadzacie się? 😉

Strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się z Polityką cookies.
Akceptuję
x