Marta Plecie: dobieraniec odwrócony czyli warkocz holenderski

 

Trzeba kuć żelazo póki gorące. W moim przypadku pleść włosy póki rosną. 😉 Dlatego też mam dla Was kolejny tutorial z cyklu Marta Plecie. Wśród dobieranych warkoczy wypatrzyłam nietuzinkową propozycję fryzury. Tym razem na tapecie dobierany warkocz w stylu holenderskim, zwany też warkoczem holenderskim, czyli taki jak francuski tylko na odwrót. 🙂 Ciężko to wytłumaczyć, bo to aż dwa dobierane warkocze. Dużo łatwiej pokazać dlatego nie zwlekajcie z przygotowaniem swojej stylizacji w stylu holenderskim.

Dwa warkocze dobierane – oryginalny pomysł na ułożenie włosów

Dorobek kulturowy krajów Europy stanowi świetne źródło inspiracji, które możemy wnieść w nasze codzienne życie. Oprócz stylu życia ważny jest także sposób w jakim się ubieramy i jak wyglądamy. Czerpanie z pomysłów sąsiadów zaintrygowało mnie by bliżej zapoznać się z warkoczem holenderskim i stworzyć krótki tutorial jak go zrobić.

Jak zrobić dobieranego warkocza, dowiecie się poprzez kliknięcie przycisku „play”. Takiej fryzury z pewnością pozazdroszczą Wam koleżanki. Warkocz dobierany jest bardzo łatwy w wykonaniu dlatego idźcie i plećcie go wszyscy. Przekonaj się już teraz jak stworzyć odwróconego francuza krok po kroku.

Polecam wam również mój tutorial z klasycznym dobierańcem oraz tutorial z kokiem i warkoczem dobieranym.
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się z Polityką cookies.
Akceptuję
x