Wyjątkowy Konkurs Noworoczny

Nowy rok za pasem.  Z tym szczególnym czasem związanych jest kilka ważnych kroków, przez które każda z nas musi przejść. Po pierwsze podsumowujemy rok który minął, po drugie zastanawiamy się nad tym, jak będzie wyglądał ten kolejny, po trzecie stawiamy sobie nowe wyzwania i postanowienia, zaś po czwarte wreszcie wymieniamy kartki kalendarza na nowe. A jeśli o tych ostatnich mowa to z okazji nowego, 2014 roku mam dla Was niezwykłą niespodziankę. Marka Campari w ramach akcji Worldwide Celebration 2014 przygotowała kalendarz, na którego stronach pojawiła się przepiękna Uma Thurman, w stylizacjach nawiązujących do różnych miejsc na świecie. Każdy miesiąc przenosi nas w najpiękniejsze zakątki tego świata.

To 15sty kalendarz z cyklu Campari. Zdjęcia są naprawdę magiczne. Nic dziwnego: Umę do kalendarza fotografował Koto Bolofo. Pochodzący z Republiki Południowej Afryki artysta, pracuje z największymi, dla takich magazynów jak Vogue, GQ czy Vanity Fair. Na swoim koncie ma zdjęcia do reklam dla Louis Vuitton, Hermes czy Dom Pérignon. Mnie osobiście zachwyciły stylizacje Umy. Hollywodzka aktorka ma na sobie kreacje m.in. od Versace, Stelli McCartney czy Chopard. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia do kalendarza. Razem z marką Campari przygotowałam dla Was wyjątkowy konkurs noworoczny, w którym będziecie miały szanse wygrać ten przepiękny kalendarz oraz wyborną niespodziankę od producenta. Naprawdę Warto wziąć udział ponieważ kalendarz został przygotowany tylko w 9999 egzemplarzach na całym świecie!

ZADANIE KONKURSOWE jest bardzo proste:

Napisz jakie jest Twoje postanowienie na 2014 rok.

10 najciekawszych i najbardziej niezwykłych odpowiedzi nagrodzimy zestawami z kalendarzem od Campari oraz niespodzianką od producenta. Zapraszam Was do wzięcia udziału w konkursie. Potrwa on do 28 grudnia! Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy:

marta(małpa)superstyler.pl

Konkurs trwa do 28 grudnia 2013 włącznie.

Regulamin:

1. Konkurs trwa od 19 do 28 grudnia 2013 roku.

2. Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie konkursowe zamieszczone na blogu w artykule „Wyjątkowy konkurs noworoczny” i przesłanie odpowiedzi na adres email marta(małpa)superstyler.pl.

3. Jury wybierze 10 najciekawszych odpowiedzi i nagrodzi je zestawami z kalendarzem przygotowanymi przez producenta Campari.

4. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 30 grudnia 2013.

5. Nagroda zostanie dostarczona w ciągu 21 dni od ogłoszenia wyników.

6. Za dystrybucję nagród odpowiedzialny jest producent marki Campari.

7. Organizatorem konkursu jest producent marki Campari.

UWAGA! W KONKURSIE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ TYLKO OSOBY PEŁNOLETNIE.

Lista nagrodzonych:

Monika Kilińska
Anna Szyputa
Justyna dge
Monika Wielądek
Michalina Kondej – Matarewicz
Renata Anna Wiak
Basia Czarnecka
Isetta
Michalina Gruszka
Magdalena Jasińska

Nagrodzonym gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami mailowo.

Strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się z Polityką cookies.
Akceptuję
x