Must Have Warszawski

Każdy sezon rządzi się swoimi modowymi prawami. Najczęściej jest tak, że wybiegi to jedno, a moda uliczna drugie. Z reguły ma to ze sobą tyle wspólnego co Centrum Hal Targowych Marywilska z Vitkacem. Spacerując ostanio ulicami częściej niż zwykłam to robić wcześniej, zaobserwowałam kilka zaznaczających się trendów. Nie żebym była bardzo dociekliwa, ale większość z tych poniżej wymianionych wprost wali po oczach. Jeśli chcecie być modne, koniecznie zastosujcie się do poniższych wytycznych.

1. Jeansy rurki zawinięte na raz w zestawie z Conversami lub sneakersami

must haveMoże to efekt mody na miejskie rowery Veturilo? Moja mama zawsze kazała mi podwijać nogawki żeby spodnie nie wkręciły mi się w łańcuch. To jakiś szał w tym sezonie – istny must have. Szał do tego stopnia, że dziewczyny noszące tego typu zestawienie nie zastanawiają się, czy ich budowa ciała pozwala im na tego typu ekstrawagancje. Do takiego modowego szaleństwa warto bowiem mieć długie i proporcjonalne nogi, ale przede wszystkim chude i zgrabne kostki. Może dziewczyny myślą, że jeszcze urosną i kupują sobie za długie spodnie myśląc przyszłościowo? Styl trochę na powodzianina co przy tak zmiennej pogodzie nawet nie dziwi. Sorry, taki mamy klimat.

2. Boyfriendy

must haveCzyli jeansy, które muszą być koniecznie podarte i koniecznie za duże, tak żeby wyglądały na pożyczone od chłopaka. Kolejny must have. Chodzi o to, by sprowokować rozmowę w stylu: wiesz nie spałam dziś u siebie. Problem w tym, że w dzisiejszych czasach statystycznej dziewczynie dysponującej biodrami i pupą ciężko byłoby zmieścić się w męskie rurki. Prognozuję zatem, że już wkrótce zapanuje moda wśród mężczyzn na Girlfriendy z kryształkami na tylnych kieszeniach.
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się z Polityką cookies.
Akceptuję
x