Miecio straszy! Wybieramy stroje karnawałowe dla dzieci

W tym tygodniu dostaliśmy aż dwa: przynieść dynię do pomalowania, oraz przebrać Miecia na żłobkowe Halloween. Przyznam szczerze, że na to drugie zadanie czekałam odkąd tylko zobaczyłam dwie kreski na teście. Bo przecież to jedna z najwspanialszych chwil w życiu rodzica – czyli kombinowanie przebrania i kostiumu na rozmaite okazje. A teraz będzie ich sporo, bo już za chwilę zapożyczone z USA Halloween, a zaraz potem zabawa sylwestrowa, karnawał, bal przebierańców,  czy po prostu imprezy tematyczne w żłobku i przedszkolu. Na szczęście dzięki temu, że biznes kostiumowy ma się coraz lepiej, ja nie muszę zasiadać za maszyną do szycia, jak robiła to moja mama. Nigdy nie zapomnę jej przepięknego przebrania za grzyba (kapelusz zrobiła ze starego klosza na lampkę nocną i parasolki).

Na początku nie miałam jednak pojęcia gdzie szukać takich rzeczy. Lepiej kupić czy wypożyczyć? Na szczęście wujek Google przyszedł mi z pomocą. Okazało się, że bezkonkurencyjny w tej kwestii jest Partybox, który w swoim asortymencie, prócz gadżetów imprezowych ma również stroje karnawałowe. I to nie tylko dla dorosłych.

My zdecydowaliśmy się taki oto, „poooootworny” strój.  Ludziom o słabych nerwach odradzam oglądanie tych strrrrrrasznych zdjęć. Poniżej nasze inne typy kostiumów. Wszystkie znajdziecie na Partybox.

stroje karnawałowe

stroje karnawałowe

 

Strój krasnala ogrodowego

stroje karnawałowe

 

Strój idealny na święto dziękczynienia. Indyka podano! 🙂

stroje karnawałowe

 

Gwiezdne Wojny zawsze w modzie

stroje karnawałowe

 

W życiu trzeba być rekinem

stoje karnawałowe

 

Puchacz 🙂

stoje karnawałowe

Koń jaki jest każdy widzi

 

stroje karnawałowe

 

Słodki Frankie

 

stroje karawałowe

 

Owoce morza dla pełzających i raczkujących

stroje karnawałowe

stroje karnawałowe

 
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się z Polityką cookies.
Akceptuję
x