Szczepionki na autyzm powodują odrę

Rozczłonkowanie jelit – przysiągłbym, że słowo „rozczłonkowany” nader często występowało w „Trylogii”, także wszystko wskazuje na to, że mamy tu do czynienia z miłośnikiem prozy sienkiewiczowskiej.
Padaczka – jeden z objawów, które wymieniane są najczęściej
Porażenie – kolejny skutek uboczny stosowania szczepionek. Jako osoba szczepiąca i szczepiona stoję jednak na stanowisku, że u nas, szczepionych powoduje go raczej skala cudzej głupoty, niźli sama iniekcja.
Porażenie mózgowe – cytuję za Czytelniczką będącą mamą dziecka z porażeniem mózgowym, która dostała kiedyś taką prywatną wiadomość: „wiesz pisze na priv bo to kontrowersyjny temat, ale myślę że porażenie mózgowe twojej córki może być spowodowane szczepieniami które miała. Nie zastanawiałaś się nad tym?”
Poszczepienne zapalenie mózgu – ma je niezwykle dużo dzieci, choć zdarza się ono niezwykle rzadko.
Problemy z jelitami – nie wiem nic więcej, ale kto przeżył rotawirusa ten wie, że to nie brzmi zachęcająco.
Ptasia grypa – można rzec, że to informacja, która dodaje skrzydeł – szczepionki mają rzekomo powodować ptasią grypę. W kraju tak wielbiącym drób jak nasz absolutnie mnie to nie dziwi.
Refluks – po szczepionce na rotawirusy. To prawda, dziwka pieruńsko słodka. Może zemdlić.
Rtęć – rteć i szczepionki są jak Flip i Flap, jak Głupi i Głupszy, jak Romeo i Julia, jak Sherlock Holmes i dr Watson. Zawsze w duecie. Rtęć – wiadomo – zabija i tragedia gotowa. P.S. To samo z pastą do zębów i fluorem. I tak to zajebania…
Schizofrenia – tak, ona też jest tu z nami.
Szybsze dojrzewanie u dzieci – myślałem, że to ewolucja, ktoś kiedyś nieśmiało coś wspominał o hormonach w drobiu, a tymczasem winne są temu oczywiście szczepionki.
Ślepota – po szczepionce ponoć niekiedy się zdarza. Co gorsza, nie ma dobrego rozwiązania, bo ci co nie szczepią zdaje się też są ślepi, tyle że na sensowne argumenty.
Śmierć – dla dziecka rzecz jasna to według antyszczepionkowców szczepionki skojarzone, czyli takie 5w1 czy 6w1.
Zaburzenia rozwoju ruchu i mowy – tu nie będę się z nikim sprzeczał. Pod kątem tego argumentu nasze dzieci raczej potwierdzają tę śmiałą tezę. Co prawda znające historie rodzinne jeszcze do wczoraj obstawiałem geny, ale od dziś wiem, że to szczepionki. Pocieszające jest to, że kocham je jak własne.
Zapalenie opon mózgowych – tak, od czytania tego wszystkiego niejedna opona w mózgu płonie.
Zespół Downa – szczepionki według niektórych mają powodować zespół Downa. Nasza Czytelniczka przytoczyła historię mamy, która winę ze zespół Downa u dziecka zrzucała na szczepienie w pierwszej dobie po porodzie. Nadmienić należy, że mama nie wykonywała badań prenatalnych i USG, ponieważ według niej szkodziły, za to w kwestiach leczenia swoje zdrowie oraz zdrowie dziecka powierzała znachorom i specom od ziołolecznictwa. To ostatnie to niegłupi pomysł, dlatego ja po tym akapicie zaparzę sobie melisy.
Zielona kupa – po czym to nie ma zielonej kupy. Długo wymieniać. Także spieszę z informacją, że ponoć po szczepionkach też jest.
Zmieniają DNA – czy to znaczy, że moje dzieci są już GMO?
Zmieniają Grupę Krwi – mam tylko cichą nadzieję, że na taką, która jest zgodna z dietą moich dzieci, a nie z grupą krwi sąsiada albo listonosza.
Zniewieścienie u mężczyzn – za Czytelniczką: „Mamy takich zniewieściałych chłopców, bo szczepionki są hodowane na ludzkich płodach i jak chłopiec dostanie szczepionkę z płodu dziewczynki, to chromosom Y powoduje u niego zniewieścienie”. Także jak kogoś interesuje geneza popularności spodni-rurek to to po szczepionce.
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się z Polityką cookies.
Akceptuję
x