Przegląd super prezentów dla dzieci

Prezentowniki na naszym blogu to już tradycja. Tegoroczne wydanie jest czwartym zbiorem inspiracji prezentowych. Na pierwszy ogień idą prezenty dla dzieci. W tym roku sporo się u nas działo, wiec trochę wypadliśmy z obiegu, ale od czego są dobrzy znajomi! Tak się szczęśliwie złożyło, że parę tygodni temu Agnieszka Sienkiewicz, moja koleżanka z dzieciństwa, otworzyła w Łodzi sklep z zabawkami Esyfloresy. Poprosiłam ją o pomoc, a Agnieszka przyłożyła się do tematu, jak mało kto. Poniżej znajdziecie kilkanaście ciekawych propozycji prezentów dla dzieci w różnym wieku. Wszystkie zabawki gruntownie przetestowaliśmy. Poniżej znajdziecie nasze typy.

Księgi, książki, książeczki
W dzieciństwie miałam takiego przyszywanego Wujka Andrzeja, który za każdym razem, kiedy odwiedzał moich rodziców, przywoził mi książki. Każda była z ręcznie wypisaną dedykacją. Pamiętam, że wszystkie te książki były niezwykłe. Piękne kolorowych zdjęć lub ilustracji. Ciekawe, nietuzinkowo wydane. W księgarni w Mrągowie nie było  ani jednej podobnej. Do dziś nie mam pojęcia, gdzie Wujek je kupował. Do dziś uważam, że książki, to jedne z najciekawszych prezentów dla dzieci.

Miecio zaczyna wkraczać w bardzo książkowy wiek. Kiedy więc Agnieszka przywiozła kilka propozycji do prezentownika, Miecio szybko zarządził: „moje książki”. Jakie są więc nasze propozycje?

prezenty dla dzieciU nas totalnym hitem okazał się Pucio. Książeczki, które zachęcają dzieci do mówienia, uczą nowych słów, emocji, sytuacji znanych dzieciom z codzienności. Polecamy „Pucio mówi pierwsze słowa” (klik) oraz „Pucio uczy się mówić” (klik)

Miś Uszatek to klasyka. Sama uwielbiałam tę książke i cieszę się, że teraz mogę pokazać ten niezwykły, bajkowy świat Mieciowi. To nowe wydanie jest naprawdę piękne.(klik) 

prezenty dla dzieci

Mięciutka książeczka sensoryczna dla najmłodszych od Skip Hop. Drzwi się otwierają, ptaszek chowa się w kieszonce, okna szeleszczą. Idealna zabawka sensoryczna dla najmłodszych. (klik) To świetny pomysł na prezent dla dziecka.

prezenty dla dzieci

Jeden Dzień to obrazkowy słownik dla dzieci, w którym znajdziecie całą masę przedmiotów pogodnie zilustrowanych, układających się w jeden dzień z życia dziecka. Od rana do wieczora. Obrazki są urocze. (klik) 

Brzechwa dzieciom to klasyk, którego nikomu nie trzeba reklamować. Piękne wydanie, cudowne ilustracje, a do tego tradycja, która łączy nasze dzieciństwo, z dzieciństwem naszych dzieci. (klik) Idealny prezent dla dzieci!

prezenty dla dzieci

Smart Book to prezent idealny dla dziecka, które zaczyna interesować się czytaniem, poznawaniem liter, cyferek, liczb czy godzin. Ręcznie wykonana książeczka sensoryczna daje nam możliwość umieszczenia zdjęcia dziecka na pierwszej stronie. A w środku? Tu wszystko zależy od naszej wyobraźni. Mamy do dyspozycji literki i cyferki na rzepy. Bardzo fajna, ciekawa i starannie przygotowana książka. (klik)

prezenty dla dzieci

Strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się z Polityką cookies.
Akceptuję
x