Prezent dla dziecka pod choinkę – 10 propozycji

1. Dla małego odkrywcy świata

Wywrotka Szczeniaczka

Na idealny pomysł wpadł Fisher Price projektując zabawki rosnące razem z dzieckiem. Jak to możliwe? Każda z nich posiada Poziomy Nauki czyli, w przypadku konkretnej zabawki przełącznik, dzięki któremu, w zależności od wieku i etapu rozwoju Twojego dziecka, stawia ona przed nim kolejne wyzwania i uczy nowych umiejętności. Miecio ma Wywrotkę Szczeniaczka. W przypadku tej zabawki, na poziomie 1 dziecko usłyszy nazwy kolorów, figur i literek. Popychając zabawkę uruchomi wesołe piosenki, proste polecenia typu „Załaduj!” oraz zwroty „Gotowy do drogi!”. Poziom drugi wprowadza dziecko w świat kolorów i kształtów, a wszystko to za sprawą inspirujących pytań. Po naciśnięciu żółtego trójkąta maluch usłyszy pytanie angażujące do dalszego działania: „Znajdź niebieski kwadrat”, a dobrze wykonane zadanie zostanie nagrodzone pochwałą: „Znakomicie!”, „Udało Ci się!”. Z tej serii zabawek, z Poziomami Nauki są  dostępne również: Pociąg Szczeniaczka, Fotelik Malucha i Domek Szczeniaczka. Bardzo przemyślane i świetnie wykonane zabawki. Ja i Miecio polecamy!

2. Dla młodego ornitologa

karmnik dla ptaków

Warto uczyć dziecko dobrych zachowań i nawyków od małego. Dokarmianie zwierząt, a w szczególności ptaków zimą zdecydowanie należy do dobrych uczynków. Dodatkowo jest świetną frajdą i zabawą. Taki prezent dla dziecka będzie inwestycją na kolejne lata, a w waszej rodzinie narodzi się kolejna zimowa tradycja, obok ubierania choinki.

3. Dla fana piłki nożnej

ramka na koszulkę

Jeśli twoje dziecko jest fanem Lewandowskiego albo Ronaldo, to nie ma lepszego prezentu niż ramka na koszulkę dziecięcą, która zaraz po świętach zawiśnie nad biurkiem twojej pociechy. Wewnątrz można włożyć koszulkę w rozmiarze twojego dziecka z jego nazwiskiem i ulubionym numerem. Taki prezent dla dziecka będzie motywacją do systematycznego kopania piłki, a w przyszłości być może przełoży się na intratny kontrakt piłkarski.
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się z Polityką cookies.
Akceptuję
x