Pomagamy z Ence Pence

Jego uśmiech i szczęście jest dla nas rekompensatą wszystkich nieprzespanych nocy i jest ważniejsze niż cokolwiek innego. Niestety nie wszystkie dzieci mają to szczęście, by wychowywać się z mamą i tatą. Dlatego też z ogromną chęcią i zaangażowaniem przyłączyliśmy się do akcji „Pomagamy”, której organizatorem jest Ence Pence.
Zasady akcji są proste: wystarczy kupić bransoletkę z limitowanej kolekcji, a cały dochód zostanie przekazany na Interwencyjny Ośrodek Proadopcyjny w Otwocku. Do wyboru jest kilka wzorów i co ważne, rozmiarów. Każda z bransoletek występuje bowiem w dwóch rozmiarach: dla rodzica i dla dziecka. Nasze bransoletki możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

I dodatkowo miła niespodzianka: do każdej bransoletki damskiej dołączane jest zdjęcie Magdaleny Różczki wraz z autografem a przy zakupie wersji męskiej dostaniecie zdjęcie z autografem Pawła Małaszyńskiego. Jak widzicie akcja łączy przyjemne z pożytecznym. Więcej informacji znajdziecie tu: http://www.encepence.pl/pomagamy.html.
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się z Polityką cookies.
Akceptuję
x