Nie wierzysz w moce nadprzyrodzone? Przeczytaj, a uwierzysz!

Nigdy nie wierzyłam w moce i siły nadprzyrodzone. W układy gwiazd, wróżby, różdżki, cieki wodne i ręce Zbigniewa Nowaka. Kiedy wszyscy w bloku ładowali butelki z wodą energią płynącą od Zbyszka z telewizora, ja siedziałam w kącie i śmiałam się z tych naiwniaków. Horoskopy czytałam tylko z ciekawości i nudów, a wierzyłam w nie jedynie wtedy, gdy przepowiadały mi wielką miłość.

Kiedyś moja koleżanka poszła do jednej z najbardziej znanych warszawskich wróżek. Przeznaczyła na to kasę, która miała być na wakacje. Zamiast byczenia się na plaży wolała wiedzieć, co ją spotka w przyszłości. Wróżka przepowiedziała jej, że w najbliższym czasie wygra dużą sumę pieniędzy i wyjdzie za mąż. Tydzień po tej przepowiedni koleżance zmarł na zawał tata, którego kochała nad życie. Dowiedziała się o tym będąc w pracy i postanowiła wrócić do swojego mieszkania przed czasem, żeby jak najszybciej pojechać do rodzinnego domu. Mogę sobie tylko wyobrażać jej zdziwienie kiedy wchodząc do warszawskiego mieszkania nakryła swojego narzeczonego z dalszą koleżanką, za którą on podobno nie przepadał. Ta i wiele innych historii skutecznie dystansowała mnie do tego typu mocy kosmicznych i sił nadprzyrodzonych. Do dnia kiedy zostałam mamą. Wtedy zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Okazało się, że wychowując dzieci uwierzyłam, że siły nadprzyrodzone naprawdę istnieją. No bo jak to wszystko wytłumaczyć?

Buziaki przeciwbólowe
Nie było jeszcze zderzenia ze ścianą, framugą, krzesłem czy kantem stołu by bólu Mieczysława, a teraz również Zygmunta, nie zdołał uśmierzyć mój całus, typowy matczyny gest. Badano pod tym kątem ślinę matki, ale nic tam nie znaleziono, prócz przekroczonych norm ilości i siły matczynej miłości. To niezwykłe, ale buziak i podmuchanie rany działa tożsamo do plastrów z morfiną u dorosłego człowieka. Ból wycałowany, podmuchany i „ojojany” trwa niecałą minutę, podczas gdy plaster i Octenisept przynosi ulgę dopiero po kwadransie. Matczyny dotyk działa cuda! Jak to logicznie wytłumaczyć?
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się z Polityką cookies.
Akceptuję
x