Jak dobrze, że jest Stary

Dobrze, że jest Stary, bo Matka nie potrafi podrzucać tak wysoko, jak on. Niby się stara, ale za mała urosła i nigdy nie wyjdzie jej to tak dobrze, jak jemu. A on to potrafi. Tak, że z naszego Mokotowa widzę czubek PKiN. Zatem loty i zwiedzanie Warszawy mam w cenie.

Dobrze, że jest Stary, bo tylko on potrafi tak mocno bujać mnie na huśtawce. Stara często go poucza, że za wysoko, że mogę spaść, czy coś. Ale my na szczęście rozumiemy się bez słów. Tylko on wie, jak uszczęśliwić trzynastomiesięcznego faceta żądnego wrażeń.

Dobrze, że jest Stary, bo z nim obiad znika w trzy sekundy. Stara karmi powolutku. Na malutką łyżeczkę nakłada mikroskopijne porcje tylko po to, żebym się nie zakrztusił. Co innego Stary. Karmi zwykłą łyżką (kiedy Matka nie widzi), dzięki czemu jeden obiad rozkładamy na 3 kęsy. A później znów możemy się bawić.

Dobrze, że jest Stary, bo tylko on wie co dobre. Dzięki niemu mam już chyba z 6, a może i 8 zestawów klocków Lego Technic, które czekają w szafie na lepsze czasy. Matka mi kupuje klocki wielkości kartonu po telewizorze, bo się boi, że mniejsze połknę. Nie to co Stary. To on zainwestował w kolekcję resoraków dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Wie chłopak co dobre!

duplo

Dobrze, że jest Stary bo jak jest Stary to jest zabawa. Wiadomo Stara to cyńki, nie odmówię sobie raz na jakiś czas. Ale ile można się przytulać i głaskać. Stary wie co piszczy w duszy faceta i wie czego prawdziwy facet potrzebuje. Rzucanie mną po wyrze, turlanie, zawijane w pościel i inne hardcore’y. Tylko on mnie naprawdę rozumie.

Dobrze, że jest Stary, bo dzięki niemu w chałupie jest porządek. Ma skubany posłuch. Stara mnie jakoś nie przekonuje z tym swoim „nie wolno Mieciu!” Za to Stary… Wystarczy, że spojrzy, a ja już wiem co jest grane.

Dobrze, że jest Stary bo ja dzięki temu czuję, że mimo dość młodego wieku, mam już prawdziwego przyjaciela. Takiego na całe życie. Takiego najprawdziwszego, z którym jeszcze nie raz będziemy konie kraść.

Weź udział w konkursie #dumnytata
Upamiętnij na „selfie” wspólną chwilę ze swoim dzieckiem 23 czerwca, w Dniu Ojca, wejdź na stronę www.dumnytata.com.pl. Opublikuj swoje zdjęcie, oznacz je hasztagiem #dumnytata. Wygraj fantastyczne nagrody od Fisher-Price!

Dzień Ojca
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej zgadzasz się z Polityką cookies.
Akceptuję
x