SuperStyler to blog stworzony z pasji i miłości do szeroko pojętego lifestylu. Od samego początku przyświecał nam cel, by materiały umieszczane na blogu były dopracowane do perfekcji, treści były ciekawe i merytoryczne. Wszystko po to, aby czytelnicy chcieli do nas powracać. Dlatego też do współpracy przy tworzeniu bloga zaprosiłam specjalistów w poszczególnych dziedzinach. Spośród innych blogów istniejących na polskim rynku wyróżniamy się profesjonalizmem przejawiającym się w jakości zamieszczanych treści: filmów, zdjęć i artykułów codziennie publikowanych na blogu. Uważasz, że Twoja marka idealnie wpisuje się w strategię SuperStylera? Chcesz aby Twój produkt stał się częścią naszego bloga? Zapraszam do kontaktu:

[email protected]
lub poprzez formularz kontaktowy na stronie Kontakt

Oto na co możesz liczyć w ramach współpracy z nami:
– merytoryczny kontent przygotowany w oparciu o przesłane materiały. Dokładamy wszelkich starań by przygotowany przeze nas materiał nie miał znamion klasycznego artykułu sponsorowanego i podprogowo przekazywał informacje o produkcie. Takie działanie w ogromnym stopniu przekłada się na konwersję czyli np. sprzedaż produktu.
– zapierające dech w piersiach zdjęcia, które wykonamy sami.
– profesjonalnie nakręcone materiały filmowe promujące Twoją markę.
– promocja wprodukowanych materiałów w naszych kanałach społecznościowych (FB, YouTube, Instagram, bloglovin, Twitter, Tumblr, Pinterest, Google+).
– zaangażowani czytelnicy, który dzięki naszej współpracy poznają Twoją markę i staną się jej fanami na zawsze.

Przykładowe akcje marketingowe.
– Campari
– Olej Kujawski
– SheFoot
– Pyszne.pl